Jednym z pomieszczeń w mieszkaniu, o którym marzy prawie każda kobieta jest garderoba. Będąc już małą dziewczynką wiedziałam, że kiedyś stworzę swoje własne ubraniowe królestwo jakim jest to wnętrze. Stworzenie idealnej garderoby wcale nie należy do najłatwiejszych zadań, ponieważ nie może ona tylko i wyłącznie ładnie wyglądać, a przede wszystkim musi być funkcjonalna. Tajemnicą sukcesu jest przestrzeganie zasady, że każda rzecz powinna mieć swoje miejsce. 
Przy projekcie aranżacyjnym niezwykłą rolę odgrywają regały, które są centralnym i jednym z największych mebli w pomieszczeniu. Taki regał do garderoby idealnie nada się na eksponowanie naszych ulubionych butów czy też torebek. Ważne jest, aby meble były zaprojektowane zgodnie z naszym gustem, dlatego w aranżacji garderoby ważny jest Twój styl. Jeśli jesteś zwolenniczką klasyki, a w Twojej szafie ciężko dostrzec inne kolory niż czarny lub biały, to wykorzystaj to do wystroju garderoby. Białe regały w połączeniu z czarnymi ubraniami wyeksponowanymi na wieszakach, spiszą się idealnie. Aby regał był bardziej funkcjonalny można wybrać taki model, który będzie wyposażony w półki, szuflady lub wysuwane blaty. Kupując regał warto uwzględnić jego wielkość i czy pomieści wszystkie nasze dotychczas zebrane perełki.


Idealnym regałem, który wyeksponuje nasze obuwie jest "Nidan 3X", który znajdziecie w sklepie Edinos.  Charakteryzuje się on minimalistycznym designem, a także mocną i stabilną konstrukcją, Jest on wykonany z wysokiej jakości laminowanej płyty meblowej o klasie higieny E1 uszlachetnionej cienkimi filmami melaminowymi. Jego obrzeża wykończone są tworzywem PCV, które jest odporne na uszkodzenia mechaniczne. Regał ten idealnie nada się do wnętrz w stylu nowoczesnym, minimalistycznym, jak również skandynawskim, tworząc w nich ciepły i niepowtarzalny klimat. Jego wymiary to 182cm x 60cm x 30 cm.

A czy Ty masz garderobę? Który mebel odgrywa w niej najważniejszą rolę?