Agencja Eventowa "Argentum Event" z Wrocławia zajmuje się organizacją wszelkiego rodzaju eventów, wyjazdów integracyjnych, imprez firmowych, jak również akcji promocyjnych. Już przez 8 lat budują swoje doświadczenie w tworzeniu niezapomnianych chwil, a przez ten okres zrealizowali ponad 600 projektów, które zakończyły się sukcesem. Warto zwrócić uwagę na to, że podchodzą oni do każdego klienta indywidualnie, a ich zespół jest zbudowany z kreatywnych osób o wysokich kwalifikacjach i umiejętnościach w swojej dziedzinie.

Nie mają oni granic geograficznych, dzięki czemu działają na terytorium całego kraju, a także poza jego granicami. Posiadają sprawdzoną bazę hoteli, restauracji, sal konferencyjnych i wiele innych oraz dysponują własnym sprzętem i bazą transportową, dzięki czemu mogą organizować wydarzenia w każdym miejscu. 


źródło: pl.pinterest.com

KORZYŚCI ZE WSPÓŁPRACY Z AGENCJĄ:

1) Do każdego klienta podchodzą indywidualnie.
2) Posiadają własny sprzęt oraz bazę własnych programów, dzięki czemu mogą oferować konkurencyjne ceny.
3) Współpracują z ośrodkami oraz hotelami na terenie całego kraju, a to pozwala na negocjowanie cen w obiektach, między innymi noclegowych.
4) Kompleksowa organizacja przedsięwzięcia - o nic nie musisz się martwić.
5) Oferują także opiekę doświadczonego event menagera na każdym etapie współpracy.
6) Czuwają nad przebiegiem wydarzenia i wiedzą jak radzić sobie w sytuacjach kryzysowych.
7) Zawsze w 100% zaangażowani.
8) Zadowoleni klienci są dla nich największą satysfakcją.

źródło: pl.pinterest.com

AGENCJA EVENTOWA OFERUJE:

* Wyjazdy integracyjne, na których są unikalne programy integracyjne, adrenalina i survival oraz wieczorne imprezy tematyczne, a przy tym oferuje bazę najlepszych hoteli w Polsce na właśnie takie wyjazdy.

* Imprezy firmowe takie jak eventy dla kluczowych klientów, pikniki firmowe, spotkania firmowe, a także imprezy karnawałowe dla firm.

* Pikniki firmowe, które są wyjątkowym wydarzeniem na świeżym powietrzu w świetnej atmosferze, a dzięki atrakcjom dobra zabawa dla gości. Ponadto wyśmienity catering oraz pełne zaplecze techniczne.

Jeżeli cenisz sobie profesjonalizm, zaangażowanie, pozytywne nastawienie, elastyczność oraz szybką reakcję koniecznie musisz się z nimi poznać i wspólnie stworzyć niezapomniane wydarzenie.