Bunny Handroll to pierwszy street food sushi w Trójmieście. Zajęli się serwowaniem sushi, ponieważ sami je uwielbiają, wiedzą jak przyrządzać oraz ile wrażeń może dostarczyć dobre sushi. Są także pierwszym street foodem, który podjął się takiej specjalizacji i są pewni, że nie zawiodą swoich Klienów oraz zapewniają ich, że nie znajdą lepszego sushi w Gdańsku. Przygotowując swoje menu dołożyli wszelkich starań, aby ich sushi z jednej strony pozwalało dobrze poznać to, co jest najlepsze w tej potrawie, a z drugiej by odpowiadało gustom najróżniejszych Klientów.


Po wartościowy posiłek może sięgać całe Trójmiasto, ponieważ ryż jest doskonałym źródłem złożonych węglowodanów, które powoli będą uwalniać potrzebną nam do działania energię. Otrzymujemy dzięki niemu także białko wysokiej jakości, bez wielkiej ilości tłuszczu, a także witaminy z grupy B i cały szereg cennych minerałów. Bardzo wysoką wartością odżywczą charakteryzują się także ryby, pełne wysoko strawnego białka i łatwo przyswajalnych, zdrowych tłuszczy, obniżających zły cholesterol. 

Bunny Handroll przede wszystkim nie serwuje sushi w sposób zwyczajny, czyli w postaci rulonu pokrojonego na mniejsze kawałki przeznaczone do spożywania palcami lub paleczkami. Jak ich sama nazwa wskazuje serwują oni danie, które nazywa się "Handroll", czyli niepokrojone rolki sushi, które można wziąć do ręki i w każdych warunkach spożyć, dzięki czemu konsumpcja jest bardzo wygodna.

źródło: pl.pinterest.com

W ich menu oprócz handrollów znajdują się także boxy, w których między innymi znajdziesz grilowanego łososia z borówką, tykwą, ogórkiem, sałatą, serkiem oraz krewetki w migdałach z porem, ogórkiem, sałatą i majonezem. Oczywiście nie zabraknie zestawu dla wegetarianina! Przykładowe zestawy Vege to: avocado, ogórek, tykwa, rzodkiew, sałata, serek lub warzywa w tempurze: tykwa, rzodkiew, ogórek, sałata, borówka.

Jestem bardzo ciekawa tych smaków, ponieważ nigdy nie jadłam tego typu dań. Jedyne co miałam okazję skosztować to sushi pokrojone na małe kawałeczki, ale bardzo chcę spróbować handrollsów! Gdy tylko pojawię się w Trójmieście na pewno odwiedzę to miejsce, aby skosztować przepysznych rolek sushi, a Ty skusisz się na odwiedzenie tego street foodu?