Często zastanawiamy się co podarować komuś bliskiemu z okazji rocznicy ślubu, urodzin czy jakiejś innej okazji.  Nie zawsze jest to prosty wybór, dlatego postanowiłam Wam w tym troszkę pomóc i podsunąć pomysł na uniwersalny i wyjątkowo gustowny prezent. Moim zdaniem doskonałym upominkiem z pewnością okaże się karafka z grawerem. Karafka grawerowana jest dobrym prezentem nie tylko dla smakosza różnych trunków.  Jest prezentem idealnym dla każdego, kto lubi prezenty jedyne w swoim rodzaju. Karafka z grawerem nadaje się jako prezent dla mężczyzny z okazji urodzin czy imienin, ale warto się też na nią zdecydować jeśli szukamy prezentu na rocznicę ślubu.

Kształt karafki można dopasować w zależności od okazji, na którą jest kupowana. Grawer, który się na niej znajdzie, można wybrać spośród propozycji producenta lub stworzyć coś samemu. Może to być  data,  wiersz, cytat, długie życzenia lub inna dedykacja . Wszystko zależy od tego, co chcemy wyrazić, a ogranicza nas jedynie wyobraźnia i powierzchnia karafki, na której ma się znaleźć grawer. Wygrawerowane życzenia sprawiają, że prezent przekształca się w osobistą pamiątkę. 

Karafki z grawerem możemy także kupić w zestawie z kieliszkami lub szklankami. Pięknie wygląda też zapakowana w drewnianą skrzynkę, a my nie musimy martwić się o zabezpieczenie jej w opakowaniu.

Upominek ze specjalnym grawerem (nie tylko na karafce) to jeden z najlepszych i najpopularniejszych sposobów na wyrażenie swoich uczuć. Przez długi czas będzie przypominać nie tylko o osobach, które go Nam podarowały, ale również o okazji na jaką został stworzony. 

Ja bardzo lubię dawać, jak i otrzymywać personalizowane prezenty, a Wy?